Home Uncategorized @lt Skelbimas darbui priėmime/informacijoje

Skelbimas darbui priėmime/informacijoje

by Evelina Reznikove

Prancūzų institutas Lietuvoje ieško darbuotojo/-os darbui priėmime/ informacijoje ne visai darbo dienai (nuo 4 iki 10 darbo valandų per savaitę, priklausomai nuo poreikio).

Darbo aprašymas: darbuotojas/-a priėmime/ informacijoje reprezentuoja Prancūzų institutą, bendrauja su klientais, sutinka lankytojus ir suteikia jiems visą reikalingą informaciją apie Prancūzų instituto veiklą.

Užduotys: suteikti reikiamą informaciją prancūzų kalbos kursų lankytojams ir kitiems klientams apie Prancūzų instituto veiklą, atsakyti į skambučius ir/arba perduoti kitiems Prancūzų instituto darbuotojams pagal kompetenciją, atsakyti į paklausimus ir/arba nukreipti interesantus pas atsakingus Prancūzų instituto darbuotojus, užtikrinti įstaigos atidarymą ryte ar uždarymą vakare.

Sutarties rūšis: paslaugų teikimo sutartis su Prancūzų institutu (su individualios veiklos vykdymo pažyma).

Reikalavimai: lietuvių kalba gimtoji, geros šnekamosios prancūzų kalbos žinios (A2 lygis).

Kvalifikaciniai reikalavimai: puikūs bendravimo įgūdžiai, klientų aptarnavimo kultūros išmanymas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas prisitaikyti.

Atlyginimas: 4,5 Eur/valanda.

Dokumentų laukiame iki 2022 m. vasario 28 d.

CV ir motyvacinį laišką siųsti sarah.talote@diplomatie.gouv.fr

You may also like

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos