Home Kalba ir švietimasForumas Forumas 2021

Forumas 2021

by Evelina Reznikove

Kas

Forumas Prancūzų kalba darbui ir karjerai

Kada

Lapkričio 16 d. nuo 10 iki 16 val.

Kur

Vytauto Didžiojo universitete ir virtualiai. Prancūzų ir lietuvių kalbomis.

Kam

Forumo sumanymas – sudaryti galimybę įmonėms ir institucijoms, kurių veikloje svarbi prancūzų kalbos kompetencija, susitikti su tais, kurie šią kompetenciją jau turi ar ją tobulina, ir su tais, kurie prisideda prie jos suteikimo: mokiniais, studentais, mokytojais, dėstytojais, universitetų atstovais.

Kodėl

Siekiant atkreipti dėmesį, kad prancūzų kalba yra populiarėjanti profesinės veiklos kalba, įtaigus karjeros ir asmeninio tobulėjimo veiksnys.

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, prancūzų kalbos įvaizdis vis pozityvesnis, ypač siejamas su kultūros sritimi ir erudicija. Šio, ypač kalbų rinkoje stipriai konkuruoti leidžiančio pranašumo neatmetant, bet siekiant praplėsti ir peržengti tradicinius su prancūzų kalba susijusius įsivaizdavimus, Prancūzų institutas Lietuvoje kartu su savo partneriais kasmet rengia Forumą Prancūzų kalba darbui ir karjerai.

Forumo tikslas:

  • Sukurti jungtį tarp švietimo – universitetinio ir verslo pasaulių ir kartu pasvarstyti apie prancūzų kalbos mokymą, studijas ir mokymąsi šia kalba
    • Suteikti įmonėms tribūną ir galimybę tiesiogiai pristatyti savo veiklą potencialiems kandidatams
    • Pakviesti besimokančiuosius susipažinti su ekonomikos sektoriais, kuriuose vartojama prancūzų kalba
    • Leisti pedagogams geriau suvokti ekonomikos pasaulio poreikius

Kaip

Nuo 2017 metų rengiamas Forumas kaskart sulaukia didelio dalyvių susidomėjimo ir vis įrodo, kad Lietuvos gimnazistus ir studentus motyvuoja prancūzų kalba darbui ir karjerai. Mes stengiamės atliepti dar 2017 m. dalyvių išreikštą pageidavimą, jog Forumas virstų tradiciniu susitikimu.

Forumo dieną įmonėms ir universitetams suteikiama laikas ir erdvė bei galimybė tiesiogiai bendrauti su besimokančiaisiais ir pedagogais. Forumo Konferencijos dalis kviečia visus dalyvius išklausyti pranešimus ir kartu pasvarstyti apie kalbų ekonominį vaidmenį, prancūzų kalbos svarbą šiandien ir ateityje. Mokiniai ir studentai dalyvauja kaskart didelio pasisekimo sulaukiančiose praktinėse dirbtuvėse. Pedagogams siūlomi specializuotos prancūzų kalbos metodikų pristatymai.

Tai galimybė išgirsti ne vieną sėkmės istoriją, sužinoti profesinės prancūzų kalbos poreikio pasaulyje naujienas ir patarimų, kaip galima šią kompetenciją tobulinti savarankiškai.

Forume jau dalyvavo:

JCDECAUX – NAOS BALTIC – DECATHLON – SANOFI – OBI CONSULTING – MV SUPPLY – BRETALITA – DELTA MANAGEMENT SOLUTIONS – COGNIZANT – INTRADO – TRANSCOM – DXC.TECHNOLOGY – ŽEMAITIJOS PIENAS – YARA LIETUVA – INSTITUT ESTHEDERM PARIS – SCORE – TELTONIKA NETWORKS LIETUVA

VILNIAUS UNIVERSITETAS – VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS – VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS – LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS – KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS – MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS

2021 metų Forumo organizatoriai:

Kontaktai:

Snieguolė Kavoliūnienė
Kalbos ir švietimo programos vadovė
snieguole.kavoliuniene@institutfrancais-lituanie.com

You may also like

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos