Home ArchyvaiKonferencijų archyvai Idėjų naktis 2021 Lietuvoje

Idėjų naktis 2021 Lietuvoje

by Loic

Idėjų naktis 2021 Lietuvoje

Minčių ir idėjų festivalis pasauliniu mastu

2016 m. Prancūzų instituto Paryžiuje inicijuota „Idėjų naktis“ kasmet kviečia švęsti laisvą idėjų ir žinių sklaidą visame pasaulyje, tą patį vakarą rengiant konferencijas, susitikimus, forumus ir apvaliuosius stalus ta pačia tema. Tikimasi daugiau nei 200 „Idėjų nakties“ renginių 75 šalyse penkiuose žemynuose.

Šiais metais tema „Artimi“.

Šiam renginiui Prancūzų institutas Lietuvoje paruošė išskirtinę tinklalaidę, kurioje bus transliuojamos ištraukos iš Prancūzijos nacionalinio radijo stoties France Culture laidų, skirtų žinių sklaidai.

Programa:

  • Ištrauka iš France Culture radijo Aurelie Luneau laidos apie aplinką „Priežastis-pasekmė“: Kaip gyventi harmonijoje su gyvuoju pasauliu?
  • Pokalbis su Vytauto Didžiojo universiteto filosofu Mantu Davidavičiumi apie jo filosofinius žmogaus vizijos ir jo vietos pasaulyje tyrimus.
  • Ištrauka iš France Culture radijo Etienne Klein laidos „Mokslinis pokalbis“: Kokį ekonominį modelį rinktis siekiant pereiti prie ekologiškos ekonomikos?
  • Prancūzų kompozitoriaus Pierre Thilloy muzikiniai intarpai, įskaitant ištrauką iš kūrinio „Eglė – žalčių karalienė“.

Laida prancūzų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

 

You may also like

sex videos

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos