Home Uncategorized @lt Siūlome darbą Kursų skyriaus asistentui/-ei

Siūlome darbą Kursų skyriaus asistentui/-ei

by Evelina Reznikove

Prancūzų instituto Lietuvoje Kursų skyrius ieško asistento/-ės ne visai darbo dienai 

Prancūzų institutas Lietuvoje ieško ne visą darbo dieną dirbančio darbuotojo/-os Kursų skyriuje (iš viso 37,5 val. per mėnesį).

Įdarbintas/-a pagal terminuotą darbo sutartį vieneriems metams, darbuotojas/-a per savaitę dirbs du rytus (9–12 val.) ir vieną popietę (14–17.30 val.).

Pagrindinės darbuotojo/-os atsakomybės (bet ne visos) bus susijusios su prancūzų kalbos kursų komunikacija, dalyvių registravimu ir informacijos teikimu, bendravimu su besimokančiaisiais (taip pat įmonėmis ir institucijomis), dėstytojais. Kursų skyrius (šiuo metu dirbantys kursų vadovas ir asistentė) glaudžiai bendradarbiauja su kitais instituto skyriais – buhalterijos, komunikacijos, mediateka ir kalbinio bendradarbiavimo skyriumi.

Pageidautinos savybės – tikslumas, organizuotumas,  gebėjimas bendrauti su klientais, taip pat rinkodaros žinios, mokėjimas dirbti komandoje ir aktyvi darbo vizija.

Mėnesinis bruto atlyginimas: 382,01 €.

Sutarties pradžia: 2022 m. vasario mėnuo.

Jei norite pretenduoti į šias pareigas, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu: edouard.farina@institutfrancais-lituanie.com ir sarah.talote@diplomatie.gouv.fr.

Paraiškų teikimo galutinis terminas: vasario 11 d.

Darbo aprašymas prancūzų k. (Fiche de poste)

You may also like

sex videos

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos