Home ArchyvaiTete (archyvai) Tête à tête su džiazo atlikėju Frédéric Borey ir mini koncertas

Tête à tête su džiazo atlikėju Frédéric Borey ir mini koncertas

by Loic

Kovo 4 d., trečiadienį,18val.

 « Tête à tête » susitikimo metu bendrausime su saksofonistu Frédéric Borey, o po diskusijos išgirsime mini  koncertą. Susitikimą moderuos žurnalistas Valdas Puteikis.

Frédéric Borey gimė 1967m., nuo septynių metų susipažino su klasikine muzika ir anksti pajuto trauką džiazui. Šiuo metu džiazas Frédéric Borey yra ne tik aistra, bet ir pragyvenimo šaltinis. Jis gyvena, muzikuoja ir dirba džiazo mokytoju Paryžiuje.  Išleidęs pirmuosius du albumus « Prologue » (2002) ir « September Sound » (2004), vėliau prisijungė prie « Fresh Sound New Talent » įrašų kompanijos. Naujas jo albumas « Butterflies trio » pasirodė 2019m. lapkričio mėnesį. Šiame trio projekte jam talkino Damien Varaillon (kontrabosas) ir Stéphane Adsuar (mušamieji).

Frédéric Borey muzikoje susipina modernaus džiazo, afrikietiškos ir klasikinės muzikos sąskambiai. Taptautinėje spaudoje jo talentas ir kūryba apibūdinami kaip « tobula pusiausvyra tarp harmonijos ir ritmo ».

Frédéric Borey tinlaraštis : https://www.fredericborey.site/bio

Įėjimas laisvas, su vertimu į lietuvių kalbą. Susitikimas vyks Prancūzų instituto mediatekoje.

You may also like

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos