Home ArchyvaiSpektakliai FERDINANDAS BRUNAS

FERDINANDAS BRUNAS

by Loic

FERDINANDAS BRUNAS

Vieno veiksmo ir 13 paveikslų pjesė

2018 m. Gruodžio 6, 7, 8 d, 

Vilnius, Lietuvos nacionalinis dramos teatras, Įėjimas į STUDIJĄ iš Gedimino pr. 4

Bilietai

Trukmė: 1val.15 min

Adaptuota Olgos Simonovos pagal Aurelie Valogne romaną « Mémé dans les orties » (Michel Lafon leidykla / 2015 m.)

Režisierė: Olga SIMONOVA

Aktoriai: Caroline PALIULIS, visi moteriški vadmenys, Thierry GONDARD, Ferdinandas

Scenografė: Simona Finkelšteinaitė

Aprašymas:

„Ferdinandas Brunas“ yra šiuolaikinio prancūzų teatro pjesė, sukurta pagal garsų Aurelie Valogne romaną „Mémé dans les orties“. Tai dramatinė komedija pasakojanti kaip vienišas suirzęs senis vėl atranda gyvenimo prasmę ir laimę.

83-jų sulaukęs Ferdinandas Brunas yra nelaimingas. Jis siekia pabaigti vieną kartą ir visiems laikams su savo nepakenčiamu gyvenimu, tikėdamas kad mirtis atneš ramybę ir palengvėjimą. Tačiau artimieji jam meta iššūkį, kuris jį sukrečia ir palaipsniui paverčia  gyvenimo džiaugsmą atradusiu žmogumi. Kaip tai tapo įmanoma ? Ar tai stebūklas ar tai tiesiog ranka pasiekiama priemonė? Mūsų spektaklis tai papasakoja smagiai ir kartu jaudinančiai.

Spektaklis „Ferdinandas Brunas“ yra tarptautinis teatro projektas, kurį remia Prancūzijos ambasada Lietuvoje, ir yra skirtas visokio amžiaus publikai, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jis bus rodomas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais. Spektaklyje vaidins prancūzų aktoriai : Ferdinando Bruno vaidmenį atliks Thierry Gondard, o moterų vaidmenis – Caroline Paliulis. Spektaklio scenografiją kuria lietuvė Simona Finkelšteinaitė, o režisuoja jį ukrainietė Olga Simonova. Spektaklio trukmė apie 60 min.

 

You may also like

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos