Home Archyvai Prancūzų instituto Lietuvoje Kursų skyrius ieško asistento/-ės nepilnai darbo dienai 

Prancūzų instituto Lietuvoje Kursų skyrius ieško asistento/-ės nepilnai darbo dienai 

by Giedre Voronecke

Prancūzų instituto Lietuvoje Kursų skyrius ieško asistento/-ės nepilnai darbo dienai 

 

Prancūzų institutas Lietuvoje ieško ne visą darbo dieną dirbančio darbuotojo/-os Kursų skyriuje (viso 37,5 val. per mėnesį). Įdarbintas/-a pagal terminuotą darbo sutartį vieneriems metams, darbuotojas/-a per savaitę dirbs du rytus (antradienį ir ketvirtadienį 9–12 val.), ir vieną popietę (trečiadienį 14–17.30 val.). 

 Pagrindinės darbuotojo/-os atsakomybės (bet ne visos) bus susijusios su prancūzų kalbos kursų komunikacija, dalyvių registravimu ir informacijos teikimu, bendravimu su besimokančiaisiais (taip pat įmonėmis ir institucijomis), dėstytojais. Kursų skyrius (šiuo metu dirbantys kursų vadovas ir asistentė) glaudžiai bendradarbiauja su kitais instituto skyriais – buhalterijos, komunikacijos, mediateka ir kalbinio bendradarbiavimo skyriumi. 

 Pageidautinos savybės – tikslumas, organizuotumas,  gebėjimas bendrauti su klientais, taip pat rinkodaros žinios, mokėjimas dirbti komandoje ir aktyvi darbo vizija. Reikalingos bazinės prancūzų kalbos žinios.

 Mėnesinis bruto atlyginimas: 377,99 €. Sutarties pradžia: 2021 m. sausio mėnuo.

 Jei norite pretenduoti į šias pareigas, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu: guillaume.martin@institutfrancais-lituanie.com ir sarah.talote@diplomatie.gouv.fr

 Paraiškų teikimo galutinis terminas: gruodžio 11 d., penktadienis.

You may also like

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos