Home Archyvai MĖLYNOJO KAMBARIO BEIEŠKANT: Jurgos Vilės knygos sutiktuvės ir Oskaro Milašiaus gimtadienis

MĖLYNOJO KAMBARIO BEIEŠKANT: Jurgos Vilės knygos sutiktuvės ir Oskaro Milašiaus gimtadienis

by Loic

Birželio 2 d., ketvirtadienį, 18 val.

MĖLYNOJO KAMBARIO BEIEŠKANT: Jurgos Vilės knygos sutiktuvės ir Oskaro Milašiaus gimtadienis

Minėdami lietuvių kilmės prancūzų poeto, diplomato, vertėjo, mistiko Oskaro Milašiaus 145-ąjį gimtadienį, kviečiame susipažinti su nauja knyga. „Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius“ – Jurgos Vilės sukurta kinematografinė pjesė, kurią iliustravo Ula Rugevičiūtė Rugytė, išleido leidykla „Aukso žuvys“. Oskaras Milašius visą gyvenimą ilgėjosi savo mėlynojo vaikystės kambario, dažnai į jį sugrįždavo mintimis, ieškodamas įkvėpimo. Mėlynasis kambarys užbūrė ir rašytoją Jurgą Vilę. Ji leidžiasi į tolimą, nuotykių pilną kelionę Milašiaus gyvenimo vingiais, atskleisdama garsaus kūrėjo asmenybę iš netikėtos perspektyvos.

Renginyje Oskaro Milašiaus eiles prancūzų kalba skaitys aktorė, kultūros veikėja, O. Milašiaus mylėtoja Caroline Paliulis. Autorę Jurgą Vilę ir profesorę Genovaitę Dručkutę kalbins literatūros kritikė Elžbieta Banytė.

Kviečiame susitikti Prancūzų instituto mediatekoje! Renginys vyks lietuvių kalba.

You may also like

sex videos

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos