Home Archyvai Darbo pasiūlymas: Kalbos ir švietimo programos vadovas/-ė

Darbo pasiūlymas: Kalbos ir švietimo programos vadovas/-ė

by Valerija Kozikaite

Prancūzų institutas Lietuvoje ieško Kalbos ir švietimo programos vadovo (-ės), kuris (-i) pradės eiti pareigas pilnu etatu (37 val. 30 min. per savaitę) nuo 2022 m. rugsėjo 15 d.

Sutarties tipas: įdarbinimas pagal nuolatinę darbo sutartį

Bruto mėnesinis atlyginimas: 2098,20 €

Darbo aprašymas: bendradarbiavimo, susijusio su prancūzų kalba ir frankofonija, plėtojimas ir įgyvendinimas, atitinkantis Prancūzų instituto Lietuvoje kalbinės ir švietimo politikos kryptis. Ryšių palaikymas su įstaigomis, mokytojais ir asociacijomis, dirbančiomis kalbų ir (arba) švietimo srityje. Išsamus darbo aprašymas:

Kandidato profilis: Lietuvos švietimo sistemos žinios, prancūzų kaip užsienio kalbos pedagogikos ir didaktikos įgūdžiai, projektų valdymas, aktyvus ryšių tinklo palaikymas.

Kalbos įgūdžiai: lietuvių kalba – gimtoji arba visiškai laisvas minčių dėstymas žodžiu ir raštu, būtinas prancūzų kalbos lygis – B2.

Reikalingos savybės: savarankiškumas, kruopštumas, organizuotumo jausmas, aktyvumas.

Paraiškų pateikimo galutinis terminas: 2022 m. rugpjūčio 19 d. Su atrinktais kandidatais bus susisiekta rugpjūčio mėn. pabaigoje.

Norinčius pretenduoti į šias pareigas kviečiame siųsti savo CV ir motyvacinį laišką (prancūzų, anglų arba lietuvių kalba) el. paštu: thomas.buffin@diplomatie.gouv.fr, sarah.talote@diplomatie.gouv.fr ir loic.salfati@institutfrancais-lithuanie.com

You may also like

sex videos

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos