2026 m. birželio 11 d. 19 val. Prancūzų institutas Lietuvoje, bendradarbiaudamas su Lietuvos nacionaline filharmonija ir Vilniaus festivaliu, kviečia į Olivier Latry koncertą. Olivier Latry – vargonininkas, Paryžiaus konservatorijos vargonų profesorius, improvizacijos meistras ir Paryžiaus Dievo Motinos katedros didžiųjų vargonų vargonininkas.
Garsiosios katedros vargonininku jis tapo būdamas tik 23 metų, perėmęs šį garbingą postą iš legendinio Pierre Cocherau ir jau tuomet sulaukęs tokių apibūdinimų kaip mąslus ir drąsus muzikantas, tyrinėjantis visas galimas vargonų muzikos sritis ir pasižymintis išskirtiniu improvizacijos talentu. Vargonininkas yra pripažintas visame pasaulyje, pasirodantis ne tik solo, bet ir su žymiausiais pasaulio orkestrais, diriguojamais iškilių dirigentų.
Maestro repertuare yra ne tik XVII–XX a. muzika, bet ir šiuolaikiniai opusai. Šiame koncerte skambės ir vargonininkui O. Latry dedikuota Vincent Paulet kompozicija.
Šv. Kazimiero bažnyčia, įėjimas nemokamas

