Home Praktyka Skelbimas darbui mediatekoje

Skelbimas darbui mediatekoje

by Giedre Voronecke

Prancūzų institutas Lietuvoje ieško pavaduojančio darbuotojo/-os valandiniam darbui mediatekoje. Darbas kelias valandas per savaitę ir šeštadieniais, darbo pradžia nuo 2021 m. spalio mėn.

Sutarties pobūdis: paslaugų teikimo sutartis su Prancūzų institutu (reikalinga individualios veiklos pažyma).

Darbo aprašymas: darbas mediatekos priėmime, lankytojų informavimas, leidinių išdavimas/grąžinimas.

Užduotys : informuoti lankytojus apie mediatekos paslaugas, naudojimosi tvarką, fondus ir renginius, padėti atlikti leidinių paiešką, užrašyti naujus skaitytojus, pratęsti abonemento galiojimą, išduoti/priimti leidinius, paruošti naujus leidinius išdavimui, sudėti leidinius į vietas, užtikrinti mediatekos atidarymą ir uždarymą.

Kompetencijos: plataus profilio darbuotojas/a, gali būti ir studentas/ė. Geros šnekamosios ir rašytinės prancūzų kalbos žinios (ne žemesnis kaip A2 lygis).

Reikalavimai: puikūs bendravimo įgūdžiai, aptarnavimo kultūros išmanymas, atsakingumas, lankstumas, iniciatyvumas. Domėjimasis prancūzų kultūra.

Apmokėjimas : 4,5 euro už valandą.

Susidomėjusius kviečiame siųsti gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus agne.judzentyte@institutfrancais-lituanie.com iki 2021 m. rugsėjo 24 dienos.

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos