Home Archyvai Filmo “Pamišėlis Pjero“ peržiūra, skirta prancūzų režisieriaus Jean-Luc Godard atminimui

Filmo “Pamišėlis Pjero“ peržiūra, skirta prancūzų režisieriaus Jean-Luc Godard atminimui

by Valerija Kozikaite

Informuojame, kad pasikeitė rugsėjo mėnesio kino klubo programa!

Kviečiame į filmo “Pamišėlis Pjero“ peržiūrą, skirtą rugsėjo 13 dieną mus palikusio legendinio prancūzų kino režisieriaus Jean-Luc Godard atminimui.

Prieš filmo seansą Valdas Puteikis, žurnalistas ir didelis prancūzų kino gerbėjas, trumpai pristatys režisieriaus kūrybinį kelią.

Rugsėjo 20 d., 18 val.

Jean-Luc Godard pagerbti – “Pamišėlis Pierrot“ / “Pierot le Fou“- en hommage à Jean-Luc Godard

Apie filmą:

Ferdinando Grifono santuoka nevykusi. Be to, neseniai jis buvo atleistas iš darbo televizijoje. Apsilankęs vakarėlyje, Ferdinandas nusprendžia pabėgti iš Paryžiaus su vaikų aukle ir buvusia meiluže Mariana, palikdamas žmoną su vaikais. Atsekęs Marianą į jos butą, vyras randa lavoną ir greit suvokia, jog moterį persekioja slaptosios armijos organizacijos (OAS) nariai. Pjero (taip vadina Ferdinandą meilužė) ir Mariana keliauja prie Viduržemio jūros mirusio vyro mašina, pakeliui įvykdydami ne vieną nusikaltimą. Jie gyvena netradicinį gyvenimą ir nuolat nuo ko nors bėga.

Vaidina: Anna Karina, Jean-Paul Belmondo, Raymond Devos

Prancūzų k., subtitrai lietuvių k.

Metai: 1965

Trukmė: 1h52

You may also like

sex videos

Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašom paspausti mygtuką „Sutinku“ Sutinku Daugiau informacijos