Prancūzų kalba ir mada su dr. Eugenijumi Skerstonu.

Šiais metais norėtume Jums pasiūlyti tematinius prancūzų kalbos kursus apie madą, kuriuos ves dr. Eugenijus Skerstonas, ypatingą ryšį su prancūzų gyvensenos kultūra, jos istorija, menu ir mada jaučiantis pripažintas šios srities ekspertas.

Eugenijus Skerstonas – socialinių mokslų daktaras, universiteto docentas, viešųjų paskaitų lektorius, puikių madą ir interjerų stilius analizuojančių knygų „Domicilium elegans“ „Privatus Vilnius. Interjerai“, „Privatus Vilnius. Namų puošyba“, „Mados psichologija“, Vyras ir verdrodis. Psichologinė dvikova“, Deivė be diademos. Pokalbiai su portretais“ autorius. Didelio susidomėjimo sulaukė 2017 metų pavasarį Prancūzų institute skaitytas pranešimas tema „Mados psichologija: savikūra ir saviraiška.

Siūlomų tematinių paskaitų apie madą metu mūsų svečias-lektorius pristatys šios srities prancūzų kalbos žodyną, vartojamus išsireiškimus ir terminus, supažindins su aukštosios mados kūrėjais, mados tendencijomis.

Taigi jei mados pasaulis Jums artimas ir žavi, kviečiame nepraleisti šios unikalios galimybės, registruotis ir mokytis pancūzų kalbos kitaip!

Trukmė: 6 užsiėmimai po 1,5 val. (12 akademinių valandų)
Lygiai: Nuo A2
Kaina: 51

Pirmadieniais ir ketvirtadieniais 18.00 – 19.30
Spalio 16, 19 (16.00 – 17.30), 23, 26 d. ir lapkričio 6, 9 d.

KURSŲ TAISYKLĖS (2017 m.)

Registruotis