Prancūzijos kultūros ministerija ir Pasaulio kultūros namai (Maison des Cultures du Monde) skelbia, kad jau yra paskelbta informacija apie

2015 m. rengiamas stažuotes Les programmes Courants du Monde (2015 m. gruodžio 1 – 10 d. laikotarpiui) kultūros srities profesionalams (prancūzakalbiams) : appel à candidatures pour l’édition 2015 des programmes Courants du monde.
Daugiau informacijos apie stažuotes ir paraiškų formas rasite šioje interneto svetainėje

Taip pat norėtume atkreipti dėmesį, kad stažuotės Prancūzijoje metu yra galima užmegzti ryšius su menininkais ir kultūros srities profesionalais, kurie dalyvauja įvairiose Kultūros ministerijos rengiamose stažuotėse (Courants du Monde, Profession Culture, Odyssée, Tarptautinė archyvarų konferencija) ir prisijungti prie Kultūros ministerijos sukurtos Alumni grupės per Linkedin sistema. Šiame tinkle yra užsiregstarvę daugiau nei 350 buvusių dalyvių. Tai puiki galimybė keistis tarpusavyje informacija.
Kviečiame visus profesionalus, dalyvavusius stažuotėse Prancūzijoje, keistis informacija, inicijuoti diskusijas, talpinti informaciją mūsų tinkle. Taip pat galime nukreipti į Kultūros ministerijos Tarptautinių ryšių skyrių.

Paraišką ir kitus dokumentus reikia pristatyti į Prancūzų institutas Lietuvoje, Kultūros skyrių iki rugsėjo 13 d. :

Ramunė Vrubliauskienė
Prancūzų institutas Lietuvoje
Kultūros skyrius
Didžioji g. 1, 01128 Vilnius