Bal. 3 d.

„Paris“ Cédric Klapisch

Įsiliekite į Paryžiaus pasaulį kartu su Romain Duris, Juliette Binoche, Mélanie Laurent, Fabrice Lucchini ir kitais aktoriais.
Šiame mieste sprendžiasi daugelio vienas kito nepažįstančių žmonių likimai. Ieškodami prarastos jaunystės, jie pergalvoja savo gyvenimus. Šis garsiojo režisieriaus  Cédric Klapisch filmas nukels Jus į atskirą pasaulį ir parodys Paryžių lyg savarankiškai egzistuojantį personažą.

Bal. 10 d.

“ Mūsų laimingos dienos “ Olivier Nakache

Nuotaikingoje kino juostoje vaidina filmo Neliečiamieji pagrindinio vaidmens atlikėjas Omar Sy,  taip pat Marilou Berry, Jean Paul Rouve ir Joséphine de Meaux !

Filmas Mūsų laimingos dienos – tai vaikų ir paauglių gyvenimas vasaros stovykloje, kur vadovauja pamišę stovyklos vadovai ! Mirsite iš juoko !

 

Bal. 17 d.

„Le Péril Jeune“ Cédric Klapisch

Šis 90-ųjų metų filmas, kuriame garsusis Romain Duris atiliko savo pirmąjį  vaidmenį, pasakoja apie jaunuolių klaidas, kurie vėl susitinka po penkerių metų…

 

Bal. 24 d.

„Jėzaus gyvenimas“ Bruno Dumont

Filme pasakojama apie Freddy, jauno bedarbio, gyvenančio su mama ir apsupto kitų  jaunų žmonių, neturiničių tikslo, gyvenimą. Jos gyvenimą sutrikdo Kaderis, kuris suvilioja jo merginą Marie. Drama, iliustruojanti apgailėtiną ir chaotišką jaunystę.

dėmesio, filmas savotiškas… (nuo 16 metai)