Pradėta organizuoti prieš 26 metus Paryžiuje, Vakarienė baltai sulaukė didelės sėkmės ir tapo tarptautiniu renginiu: vakarienės yra organizuojamos 20 šalių ir 50 miestų. Vieta laikoma paslaptyje iki paskutinės akimirkos, dalyviai, apsirengę baltai, atsineša savo stalus, kėdes, staltieses, indus, patiekalus ir džiaugiasi šia puikia akimirka su draugais.

Antrą kartą Vilniuje vyksiančios Vakarienės baltai dalyvius linksmins didžėjus iš Prancūzijos Charles Denner do Brazil , kuris žada daug staigmenų.

Charles Denner do Brazil – tai užuomina į François Truffaut filmą „Vyras, kuris mylėjo moteris“ bei į šalį, kurioje šokti išmokstama prieš pradedant vaikščioti. Laikais, kai vinilinės plokšteles muzikos įrašų parduotuvėse keitėme į nuobodžius ir nepatrauklius kompaktinius diskus, Charles išsaugojo keletą puikių įrašų, įskaitant ir 45 apsisukimų plokšteles, kurioms jis jaučia išskirtinę trauką.

Nuo platininių šokių aikštelės bei roko hitų, iki repo ir newwave, jo įrašų kolekcija pakeis prancūziškų ir tarptautinių hitų pasaulį. Juk kiekvienos 45 apsisukimų plokštelės tikslas – tapti hitu. Charles Denner do Brazil jums parinko 365 didžiausius hitus – 45 apsisukimų per minutę greičiu!

Penktadienį, rugpjūčio 21 d. 19 val. Vilniuje. Vakarienės vieta laikoma paslaptyje iki paskutinės akimirkos.

Daugiau informacijos: http://vilnius.dinerenblanc.info/