Esi kūrybiškas ir domiesi prancūzų kalba?

Koks bebūtų tavo amžius ar prancūzų kalbos įgūdžiai, vienas, su draugais ar su šeima, nepraleisk nemokamų komikso dirbtuvių kovo 9 dieną, trečiadienį, 18:30 – 20:00 val. Prancūzų institute!

Atėjus pavasariui, pasinerkime į gamtos, spalvų ir jausmų pasaulį, kurdami poetinius komiksus, įkvėptus japoniškojo haiku!

Renginį atidarys prancūzų kalbos atašė Nicolas Torres, dalyviams talkins lietuvių iliustratorė bei komiksistė Ona Kvašytė bei prancūzų kalbos mokytoja Caroline Goldie. Taip pat dalyvaus komiksistės Ula Šimulynaitė bei Gerda Jord. Dalyviai kviečiami atsinešti mėgstamas piešimo priemones ir popieriaus.

Šis renginys – pirmasis iš gausybės kitų, vyksiančių pirmojo tarptautinio komiksų festivalio „Komiksų dienos“ metu, balandžio 14 – 16 dienomis Vilniuje. Programoje numatomi pranešimai, diskusijos, dirbtuvės, paroda ir piešimo koncertas. Įėjimas į visus renginius nemokamas.

Vis dar renkamos lėšos festivaliui įgyvendinti, tad visus palaikančius idėją kviečiame aukoti ir gauti dovanų festivalio rėmimo puslapyje: www.kickstarter.com

Iki trečiadienio!